Willa Parkowa

Willa Parkowa w Kaliszu

Dział sprzedaży:

  Tel. 62 502 22 24

  Tel. 660 736 027

  Kalisz, ul. Częstochowska 21

 

W samym centrum Kalisza, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego Teatru i Parku Miejskiego, u zbiegu ulic Częstochowskiej i Pułaskiego powstaje Willa Parkowa – budynek mieszkalny wielorodzinny z częścią handlowo-usługową i garażem wielostanowiskowym.

O wyjątkowości Willi Parkowej decyduje położenie i funkcjonalność rozwiązań. Budynek charakteryzują wysokie walory estetyczne i architektoniczne. Warto zwrócić uwagę na elegancką architekturę i zróżnicowaną wysokość budynku.

Willa Parkowa to niewielki, kameralny budynek, w którym mieścić się będzie 26 mieszkań, o zróżnicowanej powierzchni, mieszkań nowoczesnych, funkcjonalnych z możliwością ciekawej aranżacji. Od wewnętrznej strony obiektu znajdować się będzie niewielkie patio. Budynek zaprojektowano bez barier komunikacyjnych – winda łącząca wszystkie kondygnacje będzie dostępna zarówno z poziomu chodnika, jak i z hali garażowej.

Willa Parkowa to dobra propozycja zarówno dla osób ceniących spokój i wygodę, jak i dla osób aktywnie spędzających wolny czas. Gwarantuje to lokalizacja obiektu w pobliżu terenów spacerowych i rekreacyjnych – Park Miejski, park wodny, trasy rowerowe. Podkreślić należy także bardzo dobre połączenie komunikacyjne z całym miastem.

Willa Parkowa – łączy w sobie komfort nowoczesnego budynku z tradycją i klimatem historycznych kamienic.

budynek mieszkalny wielorodzinny z halą garażową w Kaliszu przy ul. K. Pułaskiego 58

 


 



 

 

Posiadamy do sprzedaży bądź na wynajem powierzchnię handlowo-usługową,
która zlokalizowana jest w parterze budynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
tel. 660 736 027.


WSZYSTKIE MIESZKANIA ZOSTAŁY SPRZEDANE!

Dział sprzedaży:

  Tel. 62 502 22 24

  Tel. 660 736 027

  Kalisz, ul. Częstochowska 21

biuro: ul. Częstochowska 21
tel. 62 502 22 22
fax 62 502 30 01